Лускунчик і чарівний кракатук

До ближайшего показа этого спектакля осталось:

Событие завершено

Дитяча новорічна казка за п’єсою Петра Маги
Режисер-постановник – Марія Мага

РОЛІ ВИКОНУЮТЬ:

ЕММА – Катерина Сари-Юрьєва 
ГАНС – Леонід Русаков 
ЛУСКУНЧИК – Олександр Божко 
МЕРІ – Тетяна Негрій 
ДРОСЕЛЬМАЄР – Микола Данилюк 
САЖОТРУС КАРЛ – Сергій Пономаренко

ХОРЕОГРАФІЯ – Шоу-балет DanceStyle
ПРОДЮСЕР – Елена Новохатко

Чого боялися ви в дитинстві, пам’ятаєте? Те відчуття, коли мама лишала Вас насамоті у ліжку і вимикала світло. Що знаходиться там, в темряві? В чорних кутках спальні, під скрипучим ліжком або ж між вашими улюбленими м’якими іграшками? В темряві є все. І воно довкола. Еммі та Гансу – дітлахам славнозвісних Лускунчика та ляльки Марі – доведеться зазирнути у найчорніші закутки, залишитися сам-на-сам зі страшними таємницями свого будинку. Адже десь там, на горищі схований чарівний горіх, що виконує бажання. 

Чи правда це – дітям невідомо, але вони напевне знають, що Мишильда здатна на все, аби відомстити Лускунчику за свого батька. І вона зробить будь-що, щоб зупинити дітей. А що чекає їх попереду? Страхи, з якими необхідно зустрітися сам-на-сам і подолати їх. Заради батьків, добра і справедливості. Адже напередодні Різдва можливо все!
Казка, що поєднує класику і сучасність. Казка, що робить дітей сміливішими. Казка, що змушує повірити в дива! Тож, готуйтесь! Емма та Ганс готові розповісти вам наймагічнішу різдвяну історію…

 

Галерея изображений

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://star-city.com.ua/arkhiv/item/50-luskunchik-i-charivnij-krakatuk#sigProIdd4206a5478
Другие материалы в этой категории: « О чём молчат женщины Маленькая ведьмочка »